ZAPOWIEDŹ MIOTU „T” LUTY 2021


King Diamond, Luna, Work / wtorek, Styczeń 12th, 2021

Wyczekiwany miot w naszej hodowli!

King Diamond Tears of Dracon to pies niezwykły, który zachwyca nas każdego dnia od samego początku. Słowo wszechstronny nabrało dzięki niemu innego wymiaru. To pies pracujący z człowiekiem i dla człowieka. Pasja pracy, czytelność działań i ogromne zaangażowanie pomagają nam na wielu frontach. Diamond bardzo szybko zaczął aportować i robi to tak samo skutecznie jak i delikatnie. Pięknie prowadzi się tak w polu jak i w wodzie. Jest towarzyszem leśnych wypraw swojego pana, bo chodzenie po tropie to pasja Diamonda. Jego charakter pozwolił wprowadzić go do pracy w dogoterapii – to trudne i nienaturalne dla psa działania. Jego opanowanie, intuicja i współpraca z przewodnikiem powodują, że sprawdza się w pracy z seniorami i dziećmi. To pies, w którym można się zakochać i po obserwacjach wiemy, że jego rodzeństwo z tą pulą genetyczną posiada bardzo zbliżone cechy. O osiągnięciach Diamonda (więcej tutaj)

Luna Filii Artemesias to suka, której poszukiwaliśmy dość długo. Jesteśmy zachwyceni pracą i charakterem jej ojca Szarego oraz psychiką szczeniąt z naszej hodowli po jej dziadku Jabo i czekaliśmy z utęsknieniem na rodowód który jeszcze wzmocni cechy tych przodków. Luśka jest tytanem pracy z niekończącym się zapasem energii. Jest naszym brylantem pola ze swoim kapitalnym wiatrem i stójkami. Z równie wielką pasją pracuje w wodzie.

Spodziewamy się szczeniąt o nieprzebudowanej i prawidłowej budowie z mocno zaakcentowanymi cechami takimi jak piękne głowy czy dobre kątowanie, o dobrym zdrowiu, a co dla nas bardzo istotne dobrej psychice i dużej pasji. Szczenięta będą jak zawsze miały okazję w naszej hodowli do dużej dozy socjalizacji oraz będą przez nas obserwowane pod kątem przyszłych predyspozycji. 

Oczekiwany miot, który spodziewamy się na początku lutego jest wypadkową ponad dekady naszych doświadczeń hodowlanych, oraz zaangażowania w kynologię łowiecką – hodowla w rękach członka PZŁ, członka władz Klubu Wyżłów Weimarskich PZŁ oraz kierownika sekcji VI i VII ZkwP o/Kielce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *